Kategoria do lat 9
Miejsce | Imię i nazwisko | Turniej nr. 1 | Turniej nr. 2 | Turniej nr. 3 | Turniej nr. 4 | Turniej nr. 5 | Turniej nr.6 | Liczba punktów |
1. | Kuba Cychylik (Flota) | 60 | 100 | 20 | 100 | 0 | 0 | 280 |
2. | Radek Jarocki (GAT) | 50 | 80 | 40 | 60 | 0 | 0 | 230 |
3. | Nina Jastrząbek (Flota) | 0 | 50 | 100 | 50 | 0 | 0 | 200 |
4. | Dominik Kanp (Flota) | 0 | 40 | 60 | 80 | 0 | 0 | 180 |
5. | Maks Kaczmarek (GAT) | 40 | 20 | 50 | 40 | 0 | 0 | 150 |
6. | Wiktoria Konrat (A-Z Reda) | 80 | 20 | 0 | 40 | 0 | 0 | 140 |
6. | Zuzia Łykowska (Flota) | 0 | 20 | 80 | 40 | 0 | 0 | 140 |
7. | Mikołaj Konrat (A-Z Reda) | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
7. | Filip Turzyński (A-Z Osowa) | 20 | 40 | 0 | 40 | 0 | 0 | 100 |
8. | Tymek Kukawka (GAT) | 0 | 60 | 20 | 0 | 0 | 0 | 80 |
9. | Jaś Matuszewski (GAT) | 40 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 60 |
9. | Mikołaj Grzesiak | 0 | 40 | 0 | 20 | 0 | 0 | 60 |
10. | Piotr Szczypek (GAT) | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 |
10. | Nadia Tokmina (GAT) | 20 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 |
10. | Nadia Węckiewicz (Flota) | 0 | 20 | 20 | 0 | 0 | 0 | 40 |
10. | Nikola Danielewicz (Flota) | 0 | 20 | 20 | 0 | 0 | 0 | 40 |
11. | Szymon Olawa (A-Z Osowa) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
11. | Martyna Ucińska (Flota) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
11. | Piotr Karbowiak (GAT) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
11. | Magda Ucińska (Flota) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
11. | Łukasz Daleki (GAT) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
11. | Marta Moracińska (Flota) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
11. | Kacper Poprawka (Flota) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
11. | Bartek Sokołowski (GAT) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
11. | Norbert Gończ | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 |
11. | Emilia Dłutowska | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 |
11. | Hania Iwicka | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 |
11. | Karol Knap | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 20 |
11. | Marcel Podgorny | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 20 |
11. | Olaf Umer | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 20 |
Kategoria do lat 12
Miejsce | Imię i nazwisko | Turniej nr. 1 | Turniej nr. 2 | Turniej nr. 3 | Turniej nr. 4 | Turniej nr. 5 | Turniej nr.6 | Liczba punktów |
1. | Piotr Szydłowski (GAT) | 80 | 80 | 100 | 100 | 0 | 0 | 360 |
2. | Dawid Walczyk (A-Z Reda) | 40 | 100 | 80 | 80 | 0 | 0 | 300 |
3. | Maciej Zbawicki (GAT) | 40 | 60 | 60 | 60 | 0 | 0 | 220 |
4. | Kornelia Kozioł (Flota) | 0 | 20 | 100 | 40 | 0 | 0 | 160 |
5. | Tomasz Żuk (A-Z Osowa) | 60 | 40 | 0 | 40 | 0 | 0 | 140 |
6. | Agnieszka Grużewska (GAT) | 0 | 20 | 80 | 20 | 0 | 0 | 120 |
6. | Franek Drygas (GAT) | 40 | 40 | 0 | 40 | 0 | 0 | 120 |
7. | Alan Lisewski (A-Z Osowa) | 40 | 40 | 0 | 20 | 0 | 0 | 100 |
8. | Mikołaj Zdebski (GAT) | 40 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 |
8. | Julia Borowska (A-Z Osowa) | 50 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 |
8. | Adam Michałkiewicz (GAT) | 0 | 20 | 50 | 20 | 0 | 0 | 90 |
9. | Krzyś Winiarowski (GAT) | 20 | 20 | 20 | 20 | 0 | 0 | 80 |
10. | Kosma Komisarczuk (GAT) | 20 | 0 | 0 | 50 | 0 | 0 | 70 |
11. | Marta Dłutowska | 0 | 0 | 60 | 0 | 0 | 0 | 60 |
11. | Martyna Wistock (GAT) | 20 | 20 | 0 | 20 | 0 | 0 | 60 |
11. | Szymon Stefanowski (GAT) | 0 | 20 | 20 | 20 | 0 | 0 | 60 |
11. | Maciej Gliński (GAT) | 0 | 20 | 20 | 20 | 0 | 0 | 60 |
12. | Anna Moraczyńska | 0 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 50 |
13. | Jan Mączkowski (A-Z Reda) | 20 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 |
13. | Szymon Kowalski (A-Z Osowa) | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 |
13. | Przemek Sadowski (Flota) | 0 | 20 | 20 | 0 | 0 | 0 | 40 |
13. | Hubert Langowski (A-Z) | 20 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 40 |
13. | Tomek Szczypek (GAT) | 0 | 20 | 0 | 20 | 0 | 0 | 40 |
13. | Kajetan Gwiazda (GAT) | 0 | 0 | 20 | 20 | 0 | 0 | 40 |
13. | Kuba Cychylik | 0 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 40 |
14. | Kamil Kłosowski (A-Z Reda) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Ania Moraczyńska (Flota) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Maks Jerku (GAT) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Antonina Kass (A-Z Reda) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Paula Jarocka (GAT) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Maks Faltus (GAT) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Mikołaj Kondrat (A-Z Reda) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Paweł Miklikowski (A-Z) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Tomasz Giedrys (GAT) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Adam Zakrzewski (A-Z) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Jaś Nowosacki (A-Z Reda) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Michal Głazowski | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Radosław Paluszkiewicz | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Agnieszka Czapla | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Jowita Sobieraj | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Małgorzata Pękałska | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 |
14. | Adam Trznadel | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 20 |
14. | Gabriel Kozaczuk | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 20 |
14. | Przemek Jodowski | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 20 |
14. | Weronika Przygodzka | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 |
Kategoria do lat 15 chłopcy
Miejsce | Imię i nazwisko | Turniej nr. 1 | Turniej nr. 2 | Turniej nr. 3 | Turniej nr. 4 | Turniej nr. 5 | Turniej nr.6 | Liczba punktów |
1. | Mateusz Przyborski (GAT) | 100 | 50 | 100 | 100 | 0 | 0 | 350 |
2. | Piotr Kuszewski (A-Z Reda) | 20 | 100 | 60 | 80 | 0 | 0 | 260 |
3. | Mateusz Banaszak (GAT) | 20 | 80 | 40 | 60 | 0 | 0 | 200 |
4. | Piotr Kaźmierczak (GAT) | 80 | 40 | 40 | 20 | 0 | 0 | 180 |
4. | Bartek Sampolski (GAT) | 40 | 20 | 80 | 40 | 0 | 0 | 180 |
5. | Kuba Runiewicz (GAT) | 40 | 40 | 20 | 50 | 0 | 0 | 150 |
6. | Kuba Rutkowski (GAT) | 0 | 60 | 40 | 40 | 0 | 0 | 140 |
7. | Wiktor Kuś (GAT) | 40 | 40 | 20 | 20 | 0 | 0 | 120 |
8. | Oskar Zielonka (A-Z Reda) | 50 | 20 | 0 | 40 | 0 | 0 | 110 |
9. | Filip Kępka (GAT) | 20 | 20 | 40 | 20 | 0 | 0 | 100 |
10. | Oliwier Jabłonowski (A-Z Reda) | 20 | 20 | 20 | 20 | 0 | 0 | 80 |
11. | Oliwier Samonek (GAT) | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 |
11. | Aleksij Kovalenko (GAT) | 0 | 0 | 60 | 0 | 0 | 0 | 60 |
11. | Lademan Robert (A-Z Reda) | 20 | 0 | 20 | 20 | 0 | 0 | 60 |
11. | Kacper Pankowski (GAT) | 0 | 20 | 0 | 40 | 0 | 0 | 60 |
12. | Aleks Kwaśnica (GAT) | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 |
12. | Jeremiasz Dados (GAT) | 20 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 |
12. | Łukasz Moczadło (GAT) | 20 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 |
12. | Dawid Walczyk (A-Z Reda) | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 |
13. | Bartek Zieliński (ARKA) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
13. | Igor Wójcik (A-Z Reda) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
13. | Juliusz Pawłuszyński (GAT) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
13. | Wiktor Wójcik (A-Z Reda) | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
13. | Olek Goleń (A-Z Reda) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
13. | Kamil Kłossowski (A-Z Reda) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
13. | Jan Nowosadzki (A-Z Reda) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
13. | Jan Mączkowski (A-Z Reda) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
13. | Maks Muński (GAT) | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 |
13. | Michał Zachariasiewicz (GAT) | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 |
13. | Orzoł | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 |
13. | Mikołaj Traczyk | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 20 |
13. | Szymon Kowalski | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 20 |
Kategoria do lat 15 dziewczyny
Miejsce | Imię i nazwisko | Turniej nr 1 | Turniej nr 2 | Turniej nr 3 | Turniej nr 4 | Turniej nr 5 | Turniej nr 6 | Liczba punktów |
1. | Ada Pawelec (GAT) | 100 | 60 | 80 | 100 | 340 | ||
2. | Lana Opala (GAT) | 80 | 80 | 50 | 60 | 270 | ||
3. | Ala Pawelec (GAT) | 60 | 50 | 0 | 40 | 150 | ||
4. | Liwia Jarocka (GAT) | 0 | 0 | 60 | 80 | 140 | ||
5. | Marta Pankowska (GAT) | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 | ||
5. | Julia Serafińska | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | ||
6. | Julia Kozłowska (A-Z Reda) | 40 | 0 | 0 | 50 | 90 | ||
7. | Julia Borowska (A-Z Osowa) | 50 | 0 | 0 | 0 | 50 | ||
8. | Tosia Kass (A-Z Reda) | 40 | 0 | 0 | 0 | 40 | ||
8. | Paulina Starosta (A-Z Reda) | 40 | 0 | 0 | 0 | 40 |