Wyniki pierwszego turnieju z cyklu SUPER PUCHARU TRZECH AKADEMII – 25.11.2017
Dziewczyny do lat 10
Miejsce | Imię i nazwisko | Turniej 1 | Turniej 2 | Turniej 3 | Turniej 4 | Turniej 5 | Liczba punktów |
1 | Lena Grabińska | 100 | |||||
2 | Amelia Szawłowska | 80 | |||||
3 | Amelia Osowska | 70 | |||||
4 | Maja Niedziela | 60 | |||||
5 | Marta Rześna | 50 | |||||
5 | Weronika Kwolek | 50 | |||||
6 | Nadia Węckowicz | 50 |
Chłopcy do lat 10
Miejsce | Imię i nazwisko | Turniej 1 | Turniej 2 | Turniej 3 | Turniej 4 | Turniej 5 | Liczba punktów |
1. | Maks Kaczmarek | 100 | |||||
2. | Jan Matuszewski | 80 | |||||
3. | Filip Turzyński | 70 | |||||
4. | Wiktor Rześny | 60 | |||||
5. | Maciek Klarman | 50 | |||||
5. | Maciek Rysowski | 50 | |||||
5. | Staś Żebrowski | 50 | |||||
5. | Szymon Olawa | 50 | |||||
9. | Filip Kłosowski | 40 | |||||
9. | Jaś Laube | 40 | |||||
9. | Franek Witkowski | 40 | |||||
9. | Karol Kasprzak | 40 | |||||
9. | Nikodem Cechosz | 40 |
Dziewczyny do lat 13
Miejsce | Imię i nazwisko | Turniej 1 | Turniej 2 | Turniej 3 | Turniej 4 | Turniej 5 | Liczba punktów |
1. | Antonina Kass | 100 | |||||
2. | Katarzyna Walentynowicz | 80 | |||||
3. | Kornelia Kozieł | 70 | |||||
4. | Weronika Krella | 60 | |||||
5. | Lena Grabińska | 40 | |||||
5. | Wiktoria Wohlfahrt | 40 |
Chłopcy do lat 13
Miejsce | Imię i nazwisko | Turniej 1 | Turniej 2 | Turniej 3 | Turniej 4 | Turniej 5 | Liczba punktów |
1. | Dawid Walczyk | 100 | |||||
2. | Kuba Cychylik | 80 | |||||
3. | Kamil Kłosowski | 70 | |||||
4. | Alan Lisewski | 60 | |||||
5. | Mikołaj Zdebski | 50 | |||||
5. | Maksymilian Piontke | 50 | |||||
5. | Paweł Wilma | 50 | |||||
5. | Franek Drygas | 50 | |||||
9. | Krzysztof Bielówka | 40 | |||||
9. | Filip Guść | 40 | |||||
9. | Michał Gronalewski | 40 | |||||
9. | Szymon Kodrzycki | 40 | |||||
13. | Wiktor Cieszyński | 30 | |||||
13. | Wiktor Zabielski | 30 |
Dziewczyny od lat 13
Miejsce | Imię i nazwisko | Turniej 1 | Turniej 2 | Turniej 3 | Turniej 4 | Turniej 5 | Liczba punktów |
1. | Agnieszka Grużewska | 100 | |||||
2. | Małogrzata Pękalska | 80 | |||||
3. | Agnieszka Czapla | 70 |
Chłopcy od lat 13
Miejsce | Imię i nazwisko | Turniej 1 | Turniej 2 | Turniej 3 | Turniej 4 | Turniej 5 | Liczba punktów |
1. | Mateusz Przyborski | 100 | |||||
2. | Filip Kępka | 80 | |||||
3. | Jeremiasz Dados | 70 | |||||
4. | Piotr Kaźmierczak | 60 | |||||
5. | Piotr Wilma | 50 | |||||
5. | Oskar Prokop | 50 | |||||
5. | Bartosz Sanpolski | 50 | |||||
5. | Igor Wójcik | 50 | |||||
9. | Aleksander Goleń | 30 | |||||
9. | Wiktor Wójcik | 30 | |||||
9. | Oskar Zielonka | 30 | |||||
9. | Tomasz Żuk | 30 |
Kulanka chłopcy
Miejsce | Imię i nazwisko | Turniej 1 | Turniej 2 | Turniej 3 | Turniej 4 | Turniej 5 | Liczba punktów |
1. | Nikodem Cechosz | 100 | |||||
2. | Jaś Hedrich | 80 | |||||
3. | Franek Salamon | 70 | |||||
4. | Ignacy Szynkowski | 60 | |||||
4. | Filip Kłosowski | 60 | |||||
4. | Jaś Cychylik | 60 | |||||
4. | Marcin Winiszewski | 60 |
Kulanka dziewczyny
Miejsce | Imię i nazwisko | Turniej 1 | Turniej 2 | Turniej 3 | Turniej 4 | Turniej 5 | Liczba punktów |
1. | Gabrysia Bobrowska | 100 | |||||
2. | Lena Starzyńska | 80 | |||||
3. | Zosia Stępień | 70 | |||||
4. | Iza Dargacz | 60 | |||||
5. | Julia Żebrowska | 50 |