Nazwisko Imię |
Obiekt |
Trener |
Dzień i godzina treningu |
Adler Julia |
D |
Marta |
pt 16.30-17.30 |
Alege Nadia |
CH |
Paulina |
wt 16.00-17.00 + śr 15.00-16.00 |
Andrulewicz Gosia |
CH |
Paulina |
cz 19.00-20.00 + pt 18.00-19.00 |
Andrulewicz Marysia |
CH |
Paulina |
pt 17.00-18.00 |
Andrulewicz Piotr |
CH |
Paulina |
po 18.00-19.00 + cz 19.00-20.00 |
Aniela |
CH |
Paulina |
po 16.00-17.00 |
Bagrowska Julia |
D |
Marta |
po 16.30-17.30 |
Bagrowska Marysia |
D |
Marta |
po 18.30-19.30 |
Banaszak Mateusz |
WK |
Marta+Tomek |
wt 17.30-19.00 + cz 17.30-19.00 |
Bartela Nikodem |
WK |
Tomek |
wt 16.30-17.30 |
Berezecki Franek |
CH |
Paulina |
so 10.00-11.00 |
Binkul Maciek |
CH |
Paulina |
po 16.00-17.00 |
Binkul Oliwia |
CH |
Paulina |
pt 15.00-16.00 |
Borzyszkowska Natasza |
WK |
Maciek |
so 10.00-11.00 |
Bucior Adam |
CH |
Paulina |
cz 15.30-16.30 |
Bucior Dominika |
CH |
Paulina |
pt 16.00-17.00 |
Bucior Karolina |
CH |
Paulina |
pt 15.00-16.00 |
Bucior Oliwia |
CH |
Paulina |
wt 18.00-19.00 |
Bucior Weronika |
CH |
Paulina |
wt 17.00-18.00 |
Butowska Zofia |
WK |
Maciek |
so 9.00-10.00 |
Chamerska Zosia |
CH |
Paulina |
wt 16.00-17.00 |
Cichewicz Kamil |
CH |
Paulina |
wt 16.00-17.00 + so 10.00-11.00 |
Czeczotka Franek |
D |
Marta |
wt 18.00-19.00 |
Czepik Oliwia |
WK |
Tomek |
so 9.00-10.00 |
Dalach Michał |
WK |
Tomek |
pt 18.00-19.00 |
Daleki Łukasz |
D |
Marta |
po 16.30-17.30 |
Faltus Maks |
WK |
Tomek |
wt 16.30-17.30 + pt 17.00-18.00 |
Franek |
CH |
Paulina |
po 16.00-17.00 |
Frank Inez |
WK |
Tomek |
cz 15.30-16.30 |
Gaik Bartosz |
WK |
Tomek |
pt 16.00-17.00 |
Gierdys Tomasz |
D |
Marta |
po 17.30-18.30 + pt 16.30-17.30 |
Gliński Maciej |
D |
Marta |
po 17.30-18.30 |
Gruchała |
CH |
Paulina |
po 16.00-17.00 |
Gwiazda Kajetan |
WK |
Tomek |
śr 16.30-17.30 + cz 16.30-17.30 + pt 17.00-18.00 |
Hinc Dawid |
WK |
Tomek |
wt 15.30-16.30 + cz 15.30-16.30 |
Hirsz Julia |
WK |
Maciek |
so 9.00-10.00 |
Janasiewicz Marianna |
D |
Marta |
śr 17.00-18.00 |
Jankowska Nadia |
WK |
Marta |
pt 9.00-10.00 |
Jankowski Natan |
WK |
Tomek |
po 15.30-16.30 |
Jarocka Liwia |
WK |
Tomek |
wt 16.30-17.30 + pt 17.00-18.00 |
Jarocki Radek |
WK |
Tomek |
so 9.00-10.00 |
Joachimowski Michał |
WK |
Tomek |
po 17.30-19.00 + śr 17.30-19.00 |
Kaczmarek Maks |
CH |
Paulina |
pt 16.00-17.00 |
Kalinowski Michał |
CH |
Paulina |
po 18.00-19.00 + śr 18.30-19.30 |
Karwowska Magdalena |
WK |
Tomek |
pt 17.00-18.00 |
Kaźmierczak Piotr |
WK |
Marta+Tomek |
cz 17.30-19.00 + pt 18.00-19.00 |
Kępka Filip |
WK |
Marta+Tomek |
wt 17.30-19.00 + cz 17.30-19.00 |
Kiełbasińska Julia |
CH |
Paulina |
wt 16.00-17.00 |
Kiełbasiński Adam |
CH |
Paulina |
wt 17.00-18.00 |
Kierzun Kuba |
WK |
Tomek |
po 17.30-19.00 + śr 17.30-19.00 |
Klugmann Zuzia |
WK |
Tomek |
śr 17.30-19.00 |
Kniżewski Bartek |
D |
Marta |
po 18.30-19.30 |
Koczara Natalia |
CH |
Paulina |
po 15.00-16.00 |
Kołodziejczak Ada |
D |
Marta |
śr 18.00-19.00 |
Komisarczuk Kosma |
WK |
Tomek |
cz 16.30-17.30 |
Kornatowska Asia |
CH |
Paulina |
cz 19.00-20.00 + pt 18.00-19.00 |
Kowalczyk Kuba |
CH |
Paulina |
śr 16.00-17.00 |
Kowalczyk Szymon |
CH |
Paulina |
śr 16.00-17.00 |
Kowalenko Aleks |
WK |
Tomek |
wt 17.30-19.00 + pt 18.00-19.00 + so 11.00-12.00 |
Kozaczuk Gabriel |
D |
Marta |
wt 18.00-19.00 + śr 17.00-18.00 |
Kozłowski Nikodem |
D |
Marta |
śr 17.00-18.00 |
Krompiewska Krysia |
CH |
Paulina |
cz 16.30-17.30 IND + pt 16.00-17.00 |
Kryzel Borys |
CH |
Paulina |
so 11.00-12.00 |
Kubacki Bartek |
CH |
Paulina |
wt 18.00-19.00 |
Kubacki Maciej |
CH |
Paulina |
cz 17.30-19.00 |
Kujawa Krzyś |
WK |
Tomek |
pt 17.00-18.00 + so 10.00-11.00 |
Kuś Wiktor |
WK |
Marta+Tomek |
wt 17.30-19.00 + cz 17.30-19.00 |
Lichnerowicz Adam |
CH |
Paulina |
wt 16.00-17.00 |
Lipski Wiktor |
D |
Marta |
wt 17.00-18.00 |
Liszewska Kasia |
CH |
Paulina |
śr 18.30-19.30 |
Łucki Maciej |
D |
Marta |
śr 17.00-18.00 |
Maciaszczyk Amelka |
WK |
Tomek |
wt 16.30-17.30 |
Maciaszczyk Maja |
WK |
Tomek |
wt 15.30-16.30 |
Maciąg Jaś |
WK |
Tomek |
po 17.30-19.00 + śr 17.30-19.00 |
Mahony Mateusz |
WK |
Tomek |
so 10.00-11.00 |
Mankiewicz Agata |
WK |
Marta+Tomek |
śr 15.30-16.30 + pt 9.00-10.00 |
Matuszewska Julia |
CH |
Paulina |
po 17.00-18.00 |
Matuszewski Jan |
CH |
Paulina |
po 17.00-18.00 |
Mierzewski Krzyś |
WK |
Tomek |
pt 16.00-17.00 |
Mikołajczyk Helena |
CH |
Paulina |
so 11.00-12.00 |
Moczadło Łukasz |
WK |
Tomek |
po 16.30-17.30 + śr 16.30-17.30 |
Modzelewski Mateusz |
WK |
Tomek |
po 15.30-16.30 |
Momprive Nina |
D |
Marta |
śr 17.00-18.00 |
Mroczkowska Karolina |
D+WK |
Marta |
po 17.30-18.30 + pt 19.00-20.00 |
Muński Maks |
WK |
Tomek |
po 16.30-17.30 |
Muszyńska Zosia |
WK |
Maciek |
so 9.00-10.00 |
Najman Lena |
WK |
Tomek |
po 15.30-16.30 |
Nawrocka Emilia |
WK |
Tomek |
wt 16.30-17.30 + cz 16.30-17.30 |
Nawrocka Maja |
WK |
Tomek |
pt 16.00-17.00 + so 9.00-10.00 |
Nuszel Zuzia |
CH |
Paulina |
po 18.00-19.00 + śr 18.30-19.30 |
Odalska Ala |
CH |
Paulina |
śr 18.30-19.30 |
Opala Lana |
CH |
Paulina |
po 18.00-19.00 |
Ostrowska Judyta |
CH |
Paulina |
po 16.00-17.00 |
Ostrowska Marta |
CH |
Paulina |
cz 19.00-20.00 |
Ostrowski Jan |
CH |
Paulina |
cz 19.00-20.00 |
Pałucha Kamila |
D |
Marta |
po 18.30-19.30 + pt 16.30-17.30 |
Pankowska Marta |
CH |
Paulina |
cz 17.30-19.00 + so 8.30-10.00 |
Pankowski Kacper |
CH |
Paulina |
cz 17.30-19.00 + so 8.30-10.00 |
Paszulewicz Radek |
CH |
Paulina |
wt 17.00-18.00 + śr 17.00-18.30 |
Pawelec Ada |
D |
Marta |
po 17.30-18.30 + pt 16.30-17.30 |
Pawelec Alicja |
D |
Marta |
po 18.30-19.30 |
Pawłuszyński Julek |
WK |
Marta |
pt 19.00-20.00 |
Pek Aleks |
D |
Marta |
wt 17.00-18.00 |
Peszek Krzyś |
WK |
Marta |
pt 19.00-20.00 |
Philip Mikołaj |
CH |
Paulina |
cz 15.30-16.30 + pt 17.00-18.00 |
Piskulak Basia |
CH |
Paulina |
śr 18.30-19.30 |
Podsiad Zuzia |
CH |
Paulina |
so 11.00-12.00 |
Przyborski Mateusz |
CH |
Paulina |
śr 17.00-18.30 + so 8.30-10.00 |
Przyborski Wojtek |
CH |
Paulina |
wt 17.00-18.00 + pt 16.00-17.00 |
Przybysz Pola |
CH |
Paulina |
so 11.00-12.00 |
Rabczewska Weronika |
CH |
Paulina |
śr 16.00-17.00 |
Roberts Maciek |
WK |
Tomek |
wt 15.30-16.30 |
Rozłucka Zuzia |
WK |
Maciek |
so 10.00-11.00 |
Runiewicz Kuba |
WK |
Marta+Tomek |
wt 17.30-19.00 + cz 17.30-19.00 + pt 18.00-19.00 |
Rusinow Anton |
CH |
Paulina |
so 11.00-12.00 |
Rusinow Lena |
CH |
Paulina |
so 11.00-12.00 |
Rutkowski Kuba |
CH |
Paulina |
śr 17.00-18.30 + so 8.30-10.00 |
Samonek Oliwer |
WK |
Marta+Tomek |
wt 17.30-19.00 + cz 17.30-19.00 + pt 18.00-19.00 |
Samonek Wiktoria |
WK |
Tomek |
śr 17.30-19.00 |
Sampolski Bartek |
WK |
Marta+Tomek |
cz 17.30-19.00 + so 11.00-12.00 |
Sawicki Rafał |
CH |
Paulina |
wt 18.00-19.00 |
Sikorska Dominika |
WK |
Tomek |
pt 16.00-17.00 |
Skibiński Jakub |
WK |
Marta |
pt 9.00-10.00 |
Sokołowski Bartek |
CH |
Paulina |
wt 18.00-19.00 + pt 16.00-17.00 |
Stawińska Kinga |
CH |
Paulina |
wt 18.00-19.00 + so 10.00-11.00 |
Stefanowski Szymon |
WK |
Tomek |
so 10.00-11.00 |
Stenka Antonina |
WK |
Tomek |
pt 16.00-17.00 |
Studzińska Agata |
CH |
Paulina |
so 10.00-11.00 |
Sulkowska Dominika |
WK |
Tomek |
śr 16.30-17.30 |
Szczepaniak Lena |
CH |
Paulina |
śr 15.00-16.00 |
Szczypek Piotr |
D |
Marta |
wt 18.00-19.00 |
Szczypek Tomek |
D |
Marta |
wt 18.00-19.00 |
Szlagowska Asia |
CH |
Paulina |
pt 15.00-16.00 |
Szyca Nikola |
CH |
Paulina |
so 10.00-11.00 |
Szydłowski Piotr |
D+WK |
Marta |
po 17.30-18.30 + pt 19.00-20.00 |
Ślizewski Kacper |
WK |
Tomek |
cz 16.30-17.30 |
Tangri Oskar |
CH |
Paulina |
pt 18.00-19.00 |
Toboła Marysia |
WK |
Tomek |
pt 17.00-18.00 + so 10.00-11.00 |
Toczyłowska Ola |
WK |
Tomek |
pt 16.00-17.00 |
Tokarska Olga |
WK |
Tomek |
wt 15.30-16.30 |
Tokmina Nadia |
WK |
Marta |
pt 9.00-10.00 |
Traczyk Mikołaj |
WK |
Tomek |
so 10.00-11.00 |
Troka Roch |
CH |
Paulina |
so 11.00-12.00 |
Tusk Bogna |
D |
Marta |
wt 17.00-18.00 |
Tybura Szymon |
CH |
Paulina |
śr 17.00-18.30 + cz 17.30-19.00 |
Urbanowicz Hania |
D |
Marta |
wt 18.00-19.00 |
Urbanowicz Marek |
D |
Marta |
wt 17.00-18.00 |
Wacewicz Michał |
CH |
Paulina |
wt 17.00-18.00 |
Waśkowicz Olaf |
CH |
Paulina |
po 16.00-17.00 |
Wawrzyniak Julia |
WK |
Tomek |
so 9.00-10.00 |
Wawrzyniak Paweł |
WK |
Maciek |
so 10.00-11.00 |
Wellman Aleks |
D |
Marta |
wt 18.00-19.00 + śr 17.00-18.00 |
Wesołowski Adam |
D |
Marta |
wt 17.00-18.00 |
Wilma Piotr |
WK |
Tomek |
cz 16.30-17.30 |
Winiarowski Adam |
CH |
Paulina |
wt 16.00-17.00 |
Winiarowski Krzyś |
CH |
Paulina |
wt 17.00-18.00 |
Wiśniewska Maria |
D |
Marta |
po 18.30-19.30 |
Wiśniewska Marta |
D |
Marta |
śr 18.00-19.00 |
Wittstock Martyna |
D |
Marta |
po 18.30-19.30 + śr 18.00-19.00 |
Wołoszyk Kacper |
WK |
Tomek |
cz 15.30-16.30 |
Wong Fabian |
CH |
Paulina |
po 15.00-16.00 |
Wójcik Jagoda |
WK |
Tomek |
po 16.30-17.30 |
Wróbel Amelka |
WK |
Maciek |
so 9.00-10.00 |
Wróbel Maja |
WK |
Tomek |
so 10.00-11.00 |
Wyłubska Julia |
WK |
Tomek |
pt 17.00-18.00 |
Zacharasiewicz Michał |
WK |
Tomek |
po 16.30-17.30 |
Zalewska Ania |
WK |
Tomek |
wt 16.30-17.30 |
Zalewski Wojtek |
WK |
Tomek |
po 17.30-19.00 + śr 17.30-19.00 |
Zaremba Łukasz |
WK |
Tomek |
po 17.30-19.00 + śr 17.30-19.00 |
Zbawicki Maciej |
WK |
Tomek |
wt 16.30-17.30 + cz 16.30-17.30 |